top of page
Uśmiechnięta kobieta

Devonia online - ZOOM

Nasze spotkania online

Informacje o programie zoom:

 

Wiele katechez,spotkań, knonferencji prowadzimy online


Do transmisji będziemy używać programu zoom. 
Aby brać udział w wideokonferencji będą Państwo potrzebowali zaproszenia (znajduje się ono na właściwej podstronie, która Cię interesuje np: chrzest, małzżeństwo czy poszczególne grupy)

Najlepiej brać udział w zajęciach korzystając z laptopa lub tabletu. Ostatecznie może być również telefon, ale jakość konferencji i możliwości interakcji będą znacząco mniejsze. Jeśli będą Państwo chcieli korzystać z komputera stacjonarnego proszę pamiętać, aby podpiąć mikrofon, aby można było Państwa usłyszeć.

Poniżej linkiem z filmikiem instruktażowym jak korzystać z zooma : 

https://youtu.be/B5KDXsdhM6s

Najlepiej jest zainstalować program na swoim komputerze, tablecie czy smartfonie. Dzięki temu zainstalują Państwo od razu program Zoom – nie trzeba się w nim rejestrować ale jego posiadanie jest konieczne do brania udziału w konferencjach.

Ważne jest, aby logując się do konferencji kliknąć przycisk, w którym wybierają Państwo korzystanie z wbudowanego Audio ze swojego urządzenia (jest to pokazane również na filmiku). Inaczej nie będzie Państwa słychać!

Prowadzący konferencję musi zatwierdzić Państwa uczestnictwo w zajęciach udzielając poszczególnie każdemu z was dostępu dlatego łącząc się prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na połączenie.

Jeżeli z jakiś powodów byli Państwo zalogowani a nagle coś Państwa rozłączyło, to proszę wrócić linku zaproszenia i jeszcze raz spróbować się zalogować do konferencji.

Kiedy będą Państwo brali udział w zajęciach na dole po lewej stronie będzie pokazany mikrofon i kamera. Dzięki tym dwóm przyciskom mogą Państwo np. na chwilę wyłączyć dźwięk i kamerę jeśli zajdzie taka potrzeba. Prowadzący zajęcia może wyciszyć wszystkich Państwa automatycznie żeby ograniczyć szumy w trakcie wykładu, ale jeśli będą chcieli Państwo np. zadać pytanie wystarczy tylko kliknąć w mikrofon.


UWAGA: prowadzący musi zaakceptować Państwa uczestnictwo w zajęciach, więc prosimy o logowanie się na zajęcia 5 min przed rozpoczęciem Spotkania

Powodzenia!

bottom of page