V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022


Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek 16 maja - Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

Nabożeństwa Majowe w tygodniu po Mszy świętej wieczornej, w niedzielę o godz. 10.30.


W najbliższą środę 18 maja o godz. 10.30 spotkanie naszych seniorów. Rozpoczęcie od Eucharystii.


W sobotę 21 maja po wieczornej Eucharystii o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert zespołu Gaudeamus „Niech niebo będzie bliżej Ciebie”.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Matki Boskiej Częstochowskiej rozpoczęła zapisy dzieci w wieku od 3 do 18 lat. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.


Przed nami wyjątkowe wydarzenie – Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall (sobota 18 czerwca). W wydarzeniu bierze udział tysiące Polaków – rodziców i dzieci - ze wszystkich zakątków Anglii i Walii! Organizacja tak olbrzymiej imprezy nie byłaby możliwa bez zaangażowania ogromnej ilości wolontariuszy i ich pracy! Przed pandemią w 2018 roku przy obsłudze tego wydarzenia pracowało prawie 200 osób! W tym roku również zwracamy się z apelem o pomoc w organizacji tego wydarzenia. Wolontariusze mają zapewniony darmowy transport z Londynu do Laxton Hall i z powrotem oraz wyżywienie na miejscu. Potrzebujemy osób, które pomogą w prowadzeniu poszczególnych konkurencji, zajęć sportowych oraz konkursów artystycznych, jak również do pilnowania porządku przy zjeżdżalniach, przy grillu lub w kawiarni. Wydarzenie to jest doskonałą zabawą dla dzieci, ale również i Wolontariuszy! Liczymy na Twoją pomoc!

Szczegóły na naszej stronie Devonia.org lub na plakacie przy wyjściu z kościoła.


Zapraszamy także na Jednodniową pielgrzymkę autokarową do Laxton Hall w niedzielę 5 czerwca na Zesłanie Ducha Świętego. Temat pielgrzymki: Józef i Maryja - niezwykłe małżeństwo W programie: Eucharystia o godz. 12.00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Konferencja prof. Mieczysława Guzewicza "Józef i Maryja - niezwykłe małżeństwo", Koncert zespołu muzycznego "Amen". Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem Przepiękne zielone tereny środkowej Anglii, grill i kawiarnia.

Wyjazd autokarem spod naszego kościoła w niedzielę 05 czerwca 2022 o godz. 7.45

Cena od osoby 22GBP (przejazd w dwie strony). Dzieci do lat 12 jadą za darmo.

Zapisy po każdej niedzielnej Eucharystii na Devonii bądź online www.devonia.org oraz na Eventbrite zeskanuj kod QR na plakacie. Ilość biletów ograniczona. Powrót do Londynu około godz. 20.30


Zapraszamy młodych w wieku od 16 do 24 roku życia, zarówno tych po bierzmowaniu jak i przed bierzmowaniem. Eucharystia o godz. 15.00, po Mszy Świętej spotkanie młodych w Sali pod kościołem.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 870£ oraz w formie GiftAid 885£.

Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikiem dla ofiar składanych kartą. Można to także wesprzeć parafię bezpośrednio z naszej strony internetowej – devonia.org

Po Eucharystii niedzielnej od 10.00 do 17.00 zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

85 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie