top of page

VII Niedziela Wielkanocna 29.05.2022

Zaktualizowano: 2 cze 2022


I Piątek miesiąca - Czuwanie od 19.00 I Sobota miesiąca - Różaniec od 17.00 Przed nami wyjątkowe wydarzenie – Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall (sobota 18 czerwca). W wydarzeniu bierze udział tysiące Polaków – rodziców i dzieci - ze wszystkich zakątków Anglii i Walii! Organizacja tak olbrzymiej imprezy nie byłaby możliwa bez zaangażowania ogromnej ilości wolontariuszy i ich pracy! Przed pandemią w 2018 roku przy obsłudze tego wydarzenia pracowało prawie 200 osób! W tym roku również zwracamy się z apelem o pomoc w organizacji tego wydarzenia. Wolontariusze mają zapewniony darmowy transport z Londynu do Laxton Hall i z powrotem oraz wyżywienie na miejscu. Potrzebujemy osób, które pomogą w prowadzeniu poszczególnych konkurencji, zajęć sportowych oraz konkursów artystycznych, jak również do pilnowania porządku przy zjeżdżalniach, przy grillu lub w kawiarni. Wydarzenie to jest doskonałą zabawą dla dzieci, ale również i Wolontariuszy! Liczymy na Twoją pomoc!

Szczegóły na naszej stronie Devonia.org lub na plakacie przy wyjściu z kościoła.


Zapraszamy także na Jednodniową pielgrzymkę autokarową do Laxton Hall w niedzielę 5 czerwca na Zesłanie Ducha Świętego. Temat pielgrzymki: Józef i Maryja - niezwykłe małżeństwo W programie: Eucharystia o godz. 12.00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Konferencja prof. Mieczysława Guzewicza "Józef i Maryja - niezwykłe małżeństwo", Koncert zespołu muzycznego "Amen". Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem Przepiękne zielone tereny środkowej Anglii, grill i kawiarnia.

Wyjazd autokarem spod naszego kościoła w niedzielę 05 czerwca 2022 o godz. 7.45

Cena od osoby 22GBP (przejazd w dwie strony). Dzieci do lat 12 jadą za darmo.

Zapisy po każdej niedzielnej Eucharystii na Devonii bądź online www.devonia.org oraz na Eventbrite zeskanuj kod QR na plakacie. Ilość biletów ograniczona. Powrót do Londynu około godz. 20.30


Zapraszamy młodych w wieku od 16 do 24 roku życia, zarówno tych po bierzmowaniu jak i przed bierzmowaniem. Eucharystia o godz. 15.00, po Mszy Świętej spotkanie młodych w Sali pod kościołem.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę.

Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikiem dla ofiar składanych kartą. Można to także wesprzeć parafię bezpośrednio z naszej strony internetowej – devonia.org

Po Eucharystii niedzielnej od 10.00 do 17.00 zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

331 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page