top of page

IV Niedziela Wielkiego Postu - 19.03.2023


W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

Droga Krzyżowa – w piątki 24 zapraszamy na inscenizację muzyczno-słowno-wizualną Drogi Krzyżowej. Rozpoczęcie po wieczornej Eucharystii o godz. 20.00

Gorzkie Żale – w niedzielę, godz. 10.30

W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny


Osoby, które pragną włączyć się w oprawę muzyczną Triduum Paschalnego zapraszamy na próby, w niedziele Wielkiego Postu do Sali Fortepianowej po Eucharystii o godz. 15.00.


Spotkanie seniorów odbędzie się w środę 22 marca. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


Zapraszamy do współtworzenia grupy osób regularnie modlących się za dusze w czyśćcu cierpiące. O. Pio mawiał: Módlcie się, módlcie się, módlcie się (…) Musimy opróżnić czyściec”. W każdy czwartek miesiąca modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące o godz. 19.00. Po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.


W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z zapraszamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Istotą Duchowej Adopcji jest codzienna modlitwa dziesiątką różańca, trwająca przez dziewięć miesięcy (od 25 marca do 25 grudnia) w intencji dziecka i jego rodziców. Przyjęcie duchowej adopcji nastąpi podczas wigilijnej Eucharystii w piątek o godz. 19.00. Po Eucharystii będzie Muzyczna Droga Krzyżowa.


Już teraz zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które poprowadzą Hubert Kowalski, Paweł Bębenek i Piotr Pałka. Warsztaty odbędą się w naszej parafii 13-14 maja, szczegóły co do ceny i zapisów na plakacie przed kościołem. Zaproszeni są wszyscy, dorośli i dzieci, lubiący śpiewać i grający na instrumentach, ale nie trzeba czytać nut! Prosimy o jak najszybsze zapisy, bo ilość miejsc jest ograniczona


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 920,24£ oraz w formie GiftAid 616£. Kartą zebraliśmy 408£.


Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmarła śp. Jadwiga Saraj, przeżyła 96 lat. Pogrzeb odbędzie się 28 marca 2023 o godz. 12.00

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci,

niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

251 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page