top of page

III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022Jak co roku w jedną Niedziele Wielkiego Postu wspieramy misje i misjonarzy Ad Gentes (są to misje skierowane do tych, którzy nie znają Chrystusa). Dzisiaj II taca. Z serca dziękujemy za wsparcie.


Włączmy się w Różaniec w intencji pokoju na Ukrainie. Poniedziałek, środa, czwartek

i niedziela o godz. 18.30, sobota o godz. 17.30.


W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji w Ukrainie, dnia 25 marca br., w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji

i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. W jedności z Następcą Świętego Piotra na Devonii wzniesiemy modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy od godz. 18.30

- Modlitwa Różańcowa

- Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy

- Eucharystia w int pokoju w Ukrainie oraz nawrócenia Rosji


Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne – pierwsze od dwóch lat. W tym roku poprowadzi nas duchowo ks. prof. dr hab. Leszek Szewczyk. Temat rekolekcji: „Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” (Łk 18,8)

Ćwiczenia duchowe rozpoczną się w najbliższy czwartek 24 marca, a zakończą 27 marca

w niedziele.

W czwartek po wieczornej Eucharystii dodatkowa konferencja dla kobiet.

W piątek o godz. 10.30 Eucharystia z nauką dla seniorów.

W piątek po wieczornej Eucharystii dodatkowa konferencja dla mężczyzn. W niedziele natomiast na godz. 15.00 szczególnie zapraszamy narzeczonych i małżonków.

Z serca prosimy by zarezerwować sobie czas.


Zachęcamy by w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w piątek 25 marca podjąć duchową adopcję dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Istotą Duchowej Adopcji jest codzienna modlitwa dziesiątką różańca, trwająca przez dziewięć miesięcy (od 25 marca do 25 grudnia) w intencji dziecka

i jego rodziców. Przyjęcie duchowej adopcji nastąpi duchowo pod koniec piątkowej Eucharystii o godz. 19.00.


Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii zaprasza na spotkanie online dotyczące Synodu. Spotkanie 25 marca o godz. 14.00. Szczegóły i zapisy przez nasz profil Facebook.


Osoby, które pragną włączyć się w oprawę muzyczną Triduum Paschalnego zapraszamy na próby, w niedziele do Sali Fortepianowej po Eucharystii o godz. 15.00.


Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę. Zebraliśmy 806£ oraz w formie Gift Aid 707£.

Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”.

W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy. W księgarni do nabycia książki do modlitwy „Droga Krzyżowa i Zmartwychwstanie Chrystusa z ks. Dolindo Ruotolo”. Książka jest autorstwa Pani Joanny Bątkiewicz-Brożek. Pani Joanna przed pandemią gościła w naszej parafii zapowiadając także te pozycję. Poszukujemy także wolontariuszy do pomocy w naszej księgarni – kontakt z Lilli w Sali pod kościołem.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących

przez Serce Maryi.


291 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page