top of page

III Niedziela Adwentu - 11.12.2022

Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.Trwają Rekolekcje Adwentowe – Temat rekolekcji: Uzdrowienie wewnętrzne. Zakończa się one w środę 14 grudnia Czuwaniem modlitewnym przed Najświętszym Sakramentem ze wspólną modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne.

Tematy poszczególnych dni:

Niedziela – nauka podczas każdej Eucharystii - Dlaczego potrzebuje uzdrowienia?

Poniedziałek – Nie muszę ciągle uciekać

Wtorek – Bóg i wewnętrzne dziecko

Środa – Odzyskać zranione więzi


Nauki w poniedziałek, wtorek i środę podczas wieczornych Eucharystii o godz. 19.00.

Spowiedź w te dni od godz. 18.00

Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.


Zapraszamy na Msze Świętą Roratnią. W tym tygodniu w piątek 16go grudnia. Temat wieczoru: Jak na modlitwie spotkać Boga?ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE - KOLĘDA Po Świętach Bożego Narodzenia pragniemy rozpocząć Odwiedziny Kolędowe. W tym roku zgłoszenia prosimy składać przez formularz na stronie internetowej devonia.org bądź wypełniając kartę wizyty (karta znajduje się na półce przy wyjściu z kościoła). By ułatwić przygotowanie harmonogramu wizyt prosimy, by zgłoszenie złożyć do końca Adwentu.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 692£ oraz w formie GiftAid 618£. Kartą zebraliśmy 568£. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Dziś także przedświąteczny kiermasz.

W księgarni nowa dostawa: polecamy opłatki na stół wigilijny, kartki świąteczne, szopki, przepiękne kalendarze z wydawnictwa św. Pawła m.in. z krajobrazami Polski, kalendarze kieszonkowe z modlitwą Słowem Bożym codziennie (tę formę można wykorzystać jadąc do pracy autobusem, metrem), Słowo Boże dla dzieci i wiele innych cennych książek dla dzieci i dorosłych, kolorowanki i inne dewocjonalia.


W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta oraz smoothie nowym zimowym smaku z imbirem. W sklepiku także nowa dostawa książek oraz kalendarze i opłatki.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

224 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page