top of page

II Niedziela Adwentu 04.12.2022


Obchody liturgiczne tygodnia:

Środa - 7 grudnia - Wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK

Czwartek 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP


Zapraszamy na Rekolekcje Adwentowe – Temat rekolekcji: Uzdrowienie wewnętrzne. Rozpoczną się w niedziele 11 grudnia, zakończa się w środę 14 grudnia Czuwaniem modlitewnym przed Najświętszym Sakramentem ze wspólną modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne.

Tematy poszczególnych dni:

Niedziela – nauka podczas każdej Eucharystii - Dlaczego potrzebuje uzdrowienia?

Poniedziałek – Nie muszę ciągle uciekać

Wtorek – Bóg i wewnętrzne dziecko

Środa – Odzyskać zranione więzi

Nauki w poniedziałek, wtorek i środę podczas wieczornych Eucharystii o godz. 19.00. Spowiedź w te dni od godz. 18.00

Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE - KOLĘDA Po Świętach Bożego Narodzenia pragniemy rozpocząć Odwiedziny Kolędowe. W tym roku zgłoszenia prosimy składać przez formularz na stronie internetowej devonia.org bądź wypełniając kartę wizyty (karta znajduje się na półce przy wyjściu z kościoła). By ułatwić przygotowanie harmonogramu wizyt prosimy, by zgłoszenie złożyć do końca Adwentu.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 835£ oraz w formie GiftAid 725£. Kartą zebraliśmy 348£. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


W księgarni nowa dostawa: polecamy opłatki na stół wigilijny, kartki świąteczne, szopki, przepiękne kalendarze z wydawnictwa św. Pawła m.in. z krajobrazami Polski, kalendarze kieszonkowe z modlitwą Słowem Bożym codziennie (tę formę można wykorzystać jadąc do pracy autobusem, metrem), Słowo Boże dla dzieci i wiele cennych książek dla dzieci i dorosłych, kolorowanki i inne dewocjonalia.


W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta oraz smoothie nowym zimowym smaku z imbirem. W sklepiku także nowa dostawa książek oraz kalendarze i opłatki.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

162 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page