top of page

XXXII Niedziela Zwykła 06.11.2022Obchody liturgiczne tygodnia:

Środa 9 listopada - Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Czwartek 10 listopada - Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dK

Piątek 11 listopada - Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa (Święto Niepodległości).

W piątek wieczorem Msza w int Ojczyzny.

Sobota 12 listopada - Wspomnienie św. Jozafata, bp. i męcz.


Różaniec w int zmarłych w niedziele o godz. 10.30 oraz w poniedziałek o godz. 18.30

Przy wyjściu z kościoła można zabrać jeszcze kartki na wypominki. Za zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi. Wypominki prosimy składać w kancelarii bądź w zakrystii po każdej niedzielnej Eucharystii. Wypominki za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: www.devonia.org


W sobotę 12 listopada na Devonii zapraszamy na XII Zaduszki Jazzowe. Bilety do nabycia na platformie Eventbrite. Szczegóły na plakacie. Ilość miejsc ograniczona


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 826£ oraz w formie GiftAid 624£. Kartą zebraliśmy 428£. Na budowę szkoły w Kenii zebraliśmy 1394£. Na Papieskie Dzieła Misyjne przekazaliśmy 785£.

Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


----------------------------------------------------------------------

Papieska intencja Apostolstwa Modlitwy na listopad

Za dzieci, które cierpią

Módlmy się, aby dzieci, które cierpią, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty aby miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.

186 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page