top of page

XXVIII Niedziela Zwykła (10.10.2021)


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. W każdy poniedziałek różaniec w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.


Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszamy chłopców, którzy pragną zostać ministrantami. Spotkania formacyjne będą odbywały się co dwa tygodnie bezpośrednio po Eucharystii o godz. 12.30

Za tydzień już drugie spotkanie Dzieci Maryi wraz z śpiewem.


Wczoraj trzech chłopaków z naszej parafii przyjęło I Komunię Święta. W sumie w tym roku do I Komunii przystąpiło 38 (trzydzieścioro ośmioro) dzieci. Bardzo się z tego cieszymy. Także dziś o godz. 15.00 rozpoczyna się okres przygotowania do bierzmowania.


Zapraszamy na Kurs Alpha. Rozpocznie się on 11 października w poniedziałek o godz. 19.50. To Kurs, w którym uczestniczyło już ponad 24 milionów ludzi w 169 krajach świata. Wybrane tematy: Kim jest Jezus? Dlaczego Jezus umarł? Skąd mieć pewność co do swej wiary? Dlaczego i jak się modlić? Dlaczego i jak czytać Biblię? W jaki sposób Bóg nas prowadzi? Jak sprzeciwiać się złu? Czy Bóg dzisiaj uzdrawia? Dlaczego i jak mówić innym o Jezusie? A co z Kościołem? Rejestracja uczestników przez naszą stronę internetową do niedzieli 10 października.


Od 23 października Kurs przedmałżeński. Szczegóły na stronie internetowej.


Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod Aniołami”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie w trzech kolorach i inne frykasy.

Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace, które są darem serca na rzecz naszej wspólnoty.


Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za troskę o utrzymanie Devonii. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę zbliżeniowo kartą płatniczą, można to także zrobić bezpośrednio z naszej strony internetowej. Zachęcamy do składania ofiar w formie Gift Aid w kopertkach, przelewem na konto parafii, bądź wspomnianą nową drogą – przez naszą stronę devonia.org.


Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 911,50£ oraz w formie Gift Aid 624£.

Parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

182 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page