top of page

XXVIII Niedziela Zwykła - 09.07.2022

Obchody liturgiczne tygodnia:

Czwartek 13 października - Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

Sobota – 15 października - Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK.


Za tydzień II Taca na Dzieło Nowego Tysiąclecia. To żywy pomnik pamięci Jana Pawła II – stypendia na edukacje dla młodzieży pochodzącej z małych miejscowości.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. Pragniemy by każdy różaniec w miesiącu październiku był ofiarowany w int pokoju na świecie oraz o nawrócenie serc dla tych, którzy pragną wojny.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


Spotkanie seniorów odbędzie się w środę 12 października. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Za zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi. Wypominki prosimy składać w kancelarii bądź w zakrystii po każdej niedzielnej Eucharystii. Wypominki za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: www.devonia.org

Dziękujemy za ofiary przy tej okazji złożone.


Za dwa tygodnie w niedziele 23 października po wieczornej Eucharystii o 19.00 zapraszamy na Koncert Muzyczny poświęcony Maryi. Najpiękniejsze pieśni Maryjne w wykonaniu Agnieszki Pilewskiej i Jakuba Gawrysiaka. Wstęp wolny. Prosimy by na to wydarzenie zarezerwować sobie czas.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 881£ oraz w formie GiftAid 503£. Kartą zebraliśmy 402£. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

94 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page