top of page

XXVIII Niedziela Zwykła - 09.07.2022

Obchody liturgiczne tygodnia:

Czwartek 13 października - Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

Sobota – 15 października - Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK.


Za tydzień II Taca na Dzieło Nowego Tysiąclecia. To żywy pomnik pamięci Jana Pawła II – stypendia na edukacje dla młodzieży pochodzącej z małych miejscowości.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. Pragniemy by każdy różaniec w miesiącu październiku był ofiarowany w int pokoju na świecie oraz o nawrócenie serc dla tych, którzy pragną wojny.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


Spotkanie seniorów odbędzie się w środę 12 października. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Za zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi. Wypominki prosimy składać w kancelarii bądź w zakrystii po każdej niedzielnej Eucharystii. Wypominki za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: www.devonia.org

Dziękujemy za ofiary przy tej okazji złożone.


Za dwa tygodnie w niedziele 23 października po wieczornej Eucharystii o 19.00 zapraszamy na Koncert Muzyczny poświęcony Maryi. Najpiękniejsze pieśni Maryjne w wykonaniu Agnieszki Pilewskiej i Jakuba Gawrysiaka. Wstęp wolny. Prosimy by na to wydarzenie zarezerwować sobie czas.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 881£ oraz w formie GiftAid 503£. Kartą zebraliśmy 402£. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

95 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page