top of page

XXVII Niedziela Zwykła (03.10.2021)

Obchody liturgiczne tygodnia:

Czwartek 7 października – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny RóżańcowejMamy nowy adres strony internetowej: www.devonia.org


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. W każdy poniedziałek różaniec w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.


Rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania w niedziele 10 października o godz. 15.00.


Za tydzień t na Mszy o 12.30 rozpoczynamy grupy formacyjne dla kandydatów do ministrantów. Zapraszamy chłopców do służby ołtarza.


Zapraszamy na Kurs Aplha. Rozpocznie się on 11 października w poniedziałek o godz. 19.50. To Kurs,

w którym uczestniczyło już ponad 24 milionów ludzi w 169 krajach świata. Wybrane tematy: Kim jest Jezus? Dlaczego Jezus umarł? Skąd mieć pewność co do swej wiary? Dlaczego i jak się modlić? Dlaczego i jak czytać Biblię? W jaki sposób Bóg nas prowadzi? Jak sprzeciwiać się złu? Czy Bóg dzisiaj uzdrawia? Dlaczego i jak mówić innym o Jezusie?

A co z Kościołem? Rejestracja uczestników przez naszą stronę internetową do niedzieli 10 października.


Od 23 października Kurs przedmałżeński. Szczegóły na stronie internetowej.


Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod Aniołami”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie

w trzech kolorach i inne frykasy.

Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace, które są darem serca na rzecz naszej wspólnoty.


Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za troskę o utrzymanie Devonii. Przy wyjściu z kościoła można także złożyć ofiarę zbliżeniowo kartą płatniczą. Zachęcamy do składania ofiar w formie Gift Aid w kopertkach jak także przelewem na konto parafii. Deklaracje Gift Aid i szczegóły na naszej stronie internetowej.


Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 827,95£ oraz w formie Gift Aid 1156,60£. Na biuro Polskiej Misji zebraliśmy £710,07.

Parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


129 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page