top of page

XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022


Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła

Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 27 września - Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb.

Środa 28 września – Wspomnienie św. Wacława, męcz.

Czwartek 29 września - Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Sobota 1 października - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK


Dzisiaj II taca na funkcjonowanie biura centralnego Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


Spotkanie seniorów odbędzie się w środę 28 września. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


W pierwszą sobotę miesiąca, odpowiadając na wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. W każdy poniedziałek różaniec w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.


Ostatni w tym roku Kurs Przedmałżeński z poradnią małżeńską i z Dniem Skupienia rozpocznie się 1 października w sobotę o godz. 19.00. Szczegóły i zapisy przez stronę internetową naszej parafii.


W drugą sobotę października, w parafii na Ealingu odbędzie się szkolenie dla ojców, rozwijające umiejętności rodzicielskie w zakresie: zaangażowania, wychowania, poznawania dziecka i stałości. Szczegóły na stronie www.tato.net bądź na stronie parafii Ealing.

Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 830£ oraz w formie GiftAid 605£. Kartą zebraliśmy 222£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


78 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page