top of page

XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022


Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła

Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 27 września - Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb.

Środa 28 września – Wspomnienie św. Wacława, męcz.

Czwartek 29 września - Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Sobota 1 października - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK


Dzisiaj II taca na funkcjonowanie biura centralnego Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


Spotkanie seniorów odbędzie się w środę 28 września. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


W pierwszą sobotę miesiąca, odpowiadając na wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. W każdy poniedziałek różaniec w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.


Ostatni w tym roku Kurs Przedmałżeński z poradnią małżeńską i z Dniem Skupienia rozpocznie się 1 października w sobotę o godz. 19.00. Szczegóły i zapisy przez stronę internetową naszej parafii.


W drugą sobotę października, w parafii na Ealingu odbędzie się szkolenie dla ojców, rozwijające umiejętności rodzicielskie w zakresie: zaangażowania, wychowania, poznawania dziecka i stałości. Szczegóły na stronie www.tato.net bądź na stronie parafii Ealing.

Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 830£ oraz w formie GiftAid 605£. Kartą zebraliśmy 222£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


77 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page