top of page

XXIX Niedziela Zwykła (17.10.2021)


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. W każdy poniedziałek różaniec w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.


Wspólnota Neokatechumenatu wraz z duszpasterzami zapraszają na Katechezy Drogi Neoaktechumenalnej. Odbędą się one dwa razy w tygodniu: w każdą środę po wieczornej Mszy świętej oraz w niedziele po Mszy o 15.00.


W roku jubileuszowym zapraszamy na Msze świętą wotywną ku czci św. Józefa, która odbędzie się w czwartek 21 października o godz. 19.00. Szczególnie zapraszamy mężczyzn. Po Eucharystii wspólne spotkanie.

Także 21 października zapraszamy członków i sympatyków gr. o. Pio. Po Mszy comiesięczne spotkanie formacyjne.


Od 23 października Kurs przedmałżeński. Szczegóły na stronie internetowej. Zapisy do piątku.


Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Za zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi. Dziękujemy za ofiary przy tej okazji złożone. Wypominki prosimy składać w kancelarii bądź w zakrystii po każdej niedzielnej Eucharystii. Wypominki za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: www.devonia.org


Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie w trzech kolorach i inne frykasy.

Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace, które są darem serca na rzecz naszej wspólnoty.


Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za troskę o utrzymanie Devonii. Przy wyjściu z kościoła można także złożyć ofiarę zbliżeniowo kartą płatniczą. Zachęcamy do składania ofiar w formie Gift Aid w kopertkach jak także przelewem na konto parafii. Deklaracje Gift Aid i szczegóły na naszej stronie internetowej.


Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to z GiftAid 1675£. Na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia przekazaliśmy 667£.

Parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


49 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page