top of page

XXIX Niedziela Zwykła 16.10.2022


Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek 17 października - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

Wtorek 18 października - Święto Św. Łukasza, Ewangelisty

Czwartek 20 października - Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

Sobota – 22 października - Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.


Dzisiaj II Taca na Dzieło Nowego Tysiąclecia. To żywy pomnik pamięci Jana Pawła II – stypendia na edukacje dla młodzieży pochodzącej z małych miejscowości.


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


Czuwanie modlitewne przez wstawiennictwo o. Pio w czwartek 20 października, o 18.30 różaniec, 19.00 Eucharystia, 20.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z uczczeniem relikwii o. Pio.


W niedziele 23 października zapraszamy na Dzień skupienia dla małżonków i narzeczonych. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 15.00. Po Eucharystii modlitwa o szczęśliwe małżeństwo przed Najświętszym Sakramentem wraz możliwością przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa par.


Także za tydzień w niedziele 23 października po wieczornej Eucharystii o 19.00 zapraszamy na Koncert Muzyczny poświęcony Maryi. Najpiękniejsze pieśni Maryjne w wykonaniu Agnieszki Pilewskiej i Jakuba Gawrysiaka. Wstęp wolny. Prosimy by na to wydarzenie zarezerwować sobie czas.


Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Za zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi. Wypominki prosimy składać w kancelarii bądź w zakrystii po każdej niedzielnej Eucharystii. Wypominki za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: www.devonia.org Dziękujemy za ofiary przy tej okazji złożone.


Już w sobotę 12 listopada na Devonii, po covidowej przerwie, zapraszamy na XII Zaduszki Jazzowe. Bilety do nabycia na platformie Eventbrite. Szczegóły na plakacie. Ilość miejsc ograniczona


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 635£ oraz w formie GiftAid 575£. Kartą zebraliśmy 524£. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmarła nasza wieloletnia parafianka śp. Danuta Sierek, przeżyła 71 lat.

Pogrzeb w poniedziałek 31 października o godz. 12.00

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

127 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page