top of page

XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022
Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 13 września – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK

Środa 14 września - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Czwartek 15 września - Wspomnienie NMP Bolesnej

Piątek 16 września - Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa


Przypominamy, że po wakacjach niedzielne Msze św. w porządku stałym: 9.00, 11.00, 12.30, 15.00 i 19.00. Mszę w niedziele o godz. 11.00 będziemy także transmitować przez FB. Plan spowiedzi wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Dodatkowo spowiadać będziemy w niedziele od godz. 8.30 do 9.00 rano


Od piątku16 września rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary. To cykl 6 spotkań piątkowych i jednej soboty. Czym jest Seminarium Odnowy Wiary? To forma rekolekcji, poprzez którą Bóg wzbudza wielu ludzi do żywej wiary, do otwartości na działanie Ducha Świętego i odnowy głębokiego sensu życia. To prosta, a jednocześnie dynamiczna forma przekazu, prowadzi bezpośrednio do osobistego doświadczenia Boga. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu.


W sobotę 17 września zapraszamy na Uwielbienie Boga połączone z modlitwą o uzdrowienie. Spowiedź od godz. 17.00, Eucharystia o 18.00. Po Eucharystii modlitwa Uwielbienia Boga.Informacja dla kandydatów do bierzmowania.

Pierwsze spotkanie dla młodzieży do lat 18 odbędzie się we wtorek 20 września o godz. 18.30.

Pierwsze spotkanie dla grupy 18+ odbędzie się w piątek 16 września. Rozpoczęcie przygotowania Eucharystią o godz. 19.00.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 903£ oraz w formie GiftAid 382£. Kartą zebraliśmy 402£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


----------------------------------

Papieska intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc wrzesień

O zniesienie kary śmierci. Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

81 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page