top of page

XXIII Niedziela Zwykła 04.09.2022


XXXIII Niedziela Zwykła


Obchody liturgiczne tygodnia:

Czwartek 8 września – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny


W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Kapłani pracujący w Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii będą mieli swoje rekolekcje. Polecamy się Waszej modlitwie.

Przypominamy, że po wakacjach niedzielne Msze św. w porządku stałym: 9.00, 11.00, 12.30, 15.00 i 19.00. Mszę w niedziele o godz. 11.00 będziemy także transmitować przez FB. Plan spowiedzi wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Dodatkowo spowiadać będziemy w niedziele od godz. 8.30 do 9.00 rano


Od piątku16 września rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary. To cykl 6 spotkań piątkowych i jednej soboty. Czym jest Seminarium Odnowy Wiary? To forma rekolekcji, poprzez którą Bóg wzbudza wielu ludzi do żywej wiary, do otwartości na działanie Ducha Świętego i odnowy głębokiego sensu życia. To prosta, a jednocześnie dynamiczna forma przekazu, prowadzi bezpośrednio do osobistego doświadczenia Boga. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu.


Informacja dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej. Pierwsze spotkanie organizacyjne, zarówno dla grupy szkolnej jak i parafialnej, odbędzie się 11 września po Mszy niedzielnej o godz. 12.30


Informacja dla kandydatów do bierzmowania.

Pierwsze spotkanie dla młodzieży do lat 18 odbędzie się we wtorek 20 września o godz. 18.30. Pierwsze spotkanie dla grupy 18+ odbędzie się w piątek 16 września. Rozpoczęcie przygotowania Eucharystią o godz. 19.00.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 1106£ oraz w formie GiftAid 414£. Kartą zebraliśmy 425£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Z racji dzisiejszej pielgrzymki do Aylesford kawiarnia i księgarnia w Sali pod kościołem są nieczynne.


Z serca dziękujemy ks. Karolowi Swatkowskiemu za pomoc duszpasterską w czasie ostatniego miesiąca. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i obfitości Bożych Łask.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


----------------------------------

Papieska intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc wrzesień

O zniesienie kary śmierci. Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

75 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page