top of page

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej. Eucharystia w intencji parafian o godz. 11.00.


Dokładnie rok temu po pandemii otwarliśmy w nowej odsłonie kawiarnię i księgarnie. Z serca dziękujemy wolontariuszom za budowanie tego dzieła. Zapraszamy chętnych. Przypominamy, że całkowity dochód przeznaczony jest na utrzymanie Devonii, opłacenie rachunków związanych z utrzymaniem naszego kościoła.

Z okazji odpustu za tydzień kilka niespodzianek w sali pod kościołem.


Peregrynacja relikwii św. Bernadety Soubirous.

Na nowo odkryć przesłanie Matki Boskiej i Lourdes.

Od soboty 3 września od godz. 13.00 do poniedziałkowego poranku 5 września godz. 6.00, zarówno w dzień i w noc, będzie można nawiedzić naszą Katedrę Westminster, w której znajdować się będą relikwie św. Bernadetty Soubirous. Mamy nadzieję i modlimy się, aby za wstawiennictwem św. Bernadety wszystkim, którzy przyjdą i oddadzą cześć Jej relikwiom, zostały udzielone liczne łaski, w tym uzdrowienie, uwolnienie, nawrócenie serca i nowe odkrycie piękna naszej wiary. Niech każdy z nas będzie czuł się zaproszony by odkryć na nowo cud Lourdes!


Zapraszamy na jednodniową autokarową Pielgrzymkę do Aylesford w Niedzielę 4 września 2022. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła. Cena w dwie strony 20£. Bilety na nabycia w kancelarii parafialnej bądź online przez stronę Evetbrite (kod QR na plakacie).


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 570£ oraz w formie GiftAid 411£. Kartą zebraliśmy 142£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Dziękujemy ks. Grzegorzowi Kolbiarzowi za pomoc duszpasterską w czasie ostatniego miesiąca. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i obfitości Bożych Łask.

Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

177 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page