top of page

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej. Eucharystia w intencji parafian o godz. 11.00.


Dokładnie rok temu po pandemii otwarliśmy w nowej odsłonie kawiarnię i księgarnie. Z serca dziękujemy wolontariuszom za budowanie tego dzieła. Zapraszamy chętnych. Przypominamy, że całkowity dochód przeznaczony jest na utrzymanie Devonii, opłacenie rachunków związanych z utrzymaniem naszego kościoła.

Z okazji odpustu za tydzień kilka niespodzianek w sali pod kościołem.


Peregrynacja relikwii św. Bernadety Soubirous.

Na nowo odkryć przesłanie Matki Boskiej i Lourdes.

Od soboty 3 września od godz. 13.00 do poniedziałkowego poranku 5 września godz. 6.00, zarówno w dzień i w noc, będzie można nawiedzić naszą Katedrę Westminster, w której znajdować się będą relikwie św. Bernadetty Soubirous. Mamy nadzieję i modlimy się, aby za wstawiennictwem św. Bernadety wszystkim, którzy przyjdą i oddadzą cześć Jej relikwiom, zostały udzielone liczne łaski, w tym uzdrowienie, uwolnienie, nawrócenie serca i nowe odkrycie piękna naszej wiary. Niech każdy z nas będzie czuł się zaproszony by odkryć na nowo cud Lourdes!


Zapraszamy na jednodniową autokarową Pielgrzymkę do Aylesford w Niedzielę 4 września 2022. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła. Cena w dwie strony 20£. Bilety na nabycia w kancelarii parafialnej bądź online przez stronę Evetbrite (kod QR na plakacie).


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 570£ oraz w formie GiftAid 411£. Kartą zebraliśmy 142£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Dziękujemy ks. Grzegorzowi Kolbiarzowi za pomoc duszpasterską w czasie ostatniego miesiąca. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i obfitości Bożych Łask.

Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

177 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page