top of page

XIV Niedziela Zwykła - 09.07.2023

Dzisiaj XIV

Niedziela Zwykła

Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 11 lipca – Święto św. Benedykta, patrona Europy

Środa 12 lipca - Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

Czwartek 13 lipca - Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Sobota 15 lipca - Wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dK


Dekretem ks. Rektora Bogdana nowym proboszczem parafii Devonia będzie ks. Tomasz Kocjan, obecny proboszcz z Milford. W naszej parafii będzie posługiwał także ks. Marcin Wysocki, obecny proboszcz parafii Ilford Park. Ksiądz Marcin będzie pełnił funkcje Vice Kanclerza Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. Oba dekrety wchodzą w życie z dniem 1 sierpnia 2023 roku.


Na czas miesięcy wakacyjnych - lipca i sierpnia w niedziele będą cztery Eucharystie - o godz. 9.00, 11.00, 12.30 oraz 19.00.


Pamiętajmy, że okazja do spowiedzi świętej w tygodniu 30 min przed poranną Eucharystią, 60 min przed wieczorną Eucharystią, dodatkowo w czwartki do godz. 20.45 oraz w niedziele od 8.30 do 9.00.


Zapisy do przygotowania do I Komunii świętej oraz do bierzmowania rozpoczną się we wrześniu i potrwają dwa tygodnie. Szczegóły na naszej stronie internetowej


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 801£ oraz w formie GiftAid 485£. Kartą zebraliśmy 645£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy. Zapraszamy także na obiad.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

271 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page