top of page

XIII Niedziela Zwykła - 2.07.2023


Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek 3 lipca – Święto św. Tomasza Apostoła

Czwartek 6 lipca - Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

Sobota 8 lipca - Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.

Na czas miesięcy wakacyjnych - lipca i sierpnia w niedziele będą cztery Eucharystie - o godz. 9.00, 11.00, 12.30 oraz 19.00.


Serdecznie witamy w naszym gronie księży: ks. Dawida Gawina oraz ks. Michała Wilkosza. Ks. Dawid jest studentem prawa natomiast ks. Michał jest Rektorem Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech. Już teraz z serca dziękujemy Im za pomoc duszpasterską w najbliższym miesiącu.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca

W czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.

W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 19.00 Eucharystia a po Niej Adoracja Krzyża Świętego.


Pamiętajmy, że okazja do spowiedzi świętej w tygodniu 30 min przed poranną Eucharystią, 60 min przed wieczorną Eucharystią, dodatkowo w czwartki do godz. 20.45 oraz w niedziele od 8.30 do 9.00.


Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Dniach Młodych – ewangelizacyjnego spotkania młodzieży z polskich parafii w UK. Organizatorem jest Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii wraz z parafią w Slough. Zjazd młodzieży zaczyna się w piątek 7 lipca wieczorem i kończy się w niedzielę 9 lipca około południa. W programie odbędą się koncerty, spotkania, modlitwy. Koniecznie są namioty (dwie noce). Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.


Zapisy do przygotowania do I Komunii świętej oraz do bierzmowania rozpoczną się we wrześniu i potrwają dwa tygodnie. Szczegóły na naszej stronie internetowej


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 936£ oraz w formie GiftAid 309,40£. Kartą zebraliśmy 489£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy. Zapraszamy także na obiad.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

194 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page