top of page

VII Niedziela Zwykła (20.02.2022)Wtorek 22 lutego - Święto Katedry św. Piotra Apostoła

Środa 23 lutego – Wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męczennika


Spotkanie seniorów odbędzie się w czwartek 24 lutego. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


W najbliższą sobotę 26 lutego zapraszamy na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem wraz z Uwielbieniem Boga, modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała i prośbą o wylanie Darów Ducha Świętego.


Pragniemy stworzyć schole muzyczną, która będzie swoim talentem służyć Bogu w Uwielbieniu. Poszukujemy osób grających na instrumentach: gitarze, skrzypcach, flecie, klawiszach, etc. Poszukujemy osób śpiewających. Jeśli masz talent muzyczny - nie zakopuj Go. Ten talent jest Ci dany dla rozszerzania Bożego Królestwa. Szczegóły u ks. Bogdana


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 480£ oraz w formie Gift Aid 801£.

Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej. Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy Zapraszamy także na ciepłą zupę.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


204 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page