top of page

VI Niedziela Zwykła (13.02.2022)

Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek 14 lutego - Święto Świętych Cyryla, Mnicha i Metodego Biskupa,

patronów Europy


Pragniemy stworzyć scholię muzyczną, która będzie swoim talentem służyć Bogu w Uwielbieniu. Poszukujemy osób grających na instrumentach: gitarze, skrzypcach, flecie, klawiszach, etc. Poszukujemy osób śpiewających. Jeśli masz talent muzyczny - nie zakopuj Go. Ten talent jest Ci dany dla rozszerzania Bożego Królestwa. Szczegóły u ks. BogdanaOd najbliższej środy po wieczornej Eucharystii zapraszamy na spotkania biblijne. Odbywają się one w ramach formacji Wspólnoty Dwóch Serc – Jezusa i Maryi. Temat serii spotkań zaczerpnięty jest z 1 Księgi Samuela – „Mów Panie, bo sługa Twój słucha”


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 903£ oraz w formie Gift Aid 588£.

Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej. Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy Zapraszamy także na ciepłą zupę.

Jezuici zapraszają na cykl prelekcji o duchowości świętego Ignacego z Loyoli.

Pierwsze spotkanie w najbliższy czwartek 17. lutego o 20:00 w Parafii Matki Bożej Miłosierdzia na Willesden Green. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


123 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page