top of page

V Niedziela Zwykła (06.02.2022)

Obchody liturgiczne tygodnia:

Czwartek 10 lutego Wspomnienie św. Scholatyki

Piątek 11 lutego – Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Po Mszy świętej modlitwa różańcowa w int chorych oraz jak co tydzień w int dzieci i młodzieży – do modlitwy zapraszamy rodziców – ten różaniec także transmitujemy online.


Za tydzień w niedziele na godz. 12.30 zapraszamy chłopców, którzy pragną zostać ministrantami. Zapraszamy także obecnych ministrantów. Spotkania formacyjne odbywają się co dwa tygodnie bezpośrednio po Eucharystii o godz. 12.30. Kalendarz spotkań na naszej stronie internetowej – Wspólnoty - Ministranci.Dlaczego uwielbienie Boga w życiu ma tak ogromne znaczenie?

- Uwielbienie zawiera w sobie wielką moc – łamie w nas lęk przed życiem – pobudza ufność w Bożą Opatrzność

- Uwielbienie otwiera nas na Ducha Świętego

- Uwielbienie jest potężną bronią do walki ze złym duchem

- Uwielbienie rozpala w nas wiarę

- Uwielbiać będziemy Boga w niebie – to nasza wieczność

Pragniemy stworzyć scholię muzyczną, która będzie swoim talentem służyć Bogu

w Uwielbieniu. Poszukujemy osób grających na instrumentach: gitarze, skrzypcach, flecie, klawiszach, etc. Poszukujemy osób śpiewających. Słowo Boga mówi: „Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma”. Jeśli masz talent muzyczny - nie zakopuj Go. Ten talent jest Ci dany dla rozszerzania Bożego Królestwa. Szczegóły u ks. Bogdana


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy Zapraszamy także na ciepłą zupę. Cały dochód z kawiarni i sklepku przeznaczony jest na opłacenie bieżących rachunków i jak prac remontowych kościoła.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace, dziękujemy za pomoc przy demontażu ozdób choinkowych. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 554£ oraz w formie Gift Aid 1020£.

Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących

przez Serce Maryi.


131 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page