top of page

V Niedziela Zwykła - 05.02.2023

Zaktualizowano: 5 lut 2023Obchody liturgiczne tygodnia:

Poniedziałek 6 lutego – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.

Piątek 10 lutego - Wspomnienie św. Scholastyki, dz.

Sobota 11 lutego – Wspomnienie MB z Lourdes - Światowy Dzień Chorego


W sobotę 11 lutego w Wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes - Światowy Dzień Chorego zapraszamy wszystkich starszych wiekiem, chorych, cierpiących na duszy i ciele.

Spowiedź od godz. 17.00

Modlitwa różańcowa o godz. 17.30

Eucharystia z obrzędem namaszczenia chorych o godz. 18.00


Jaki jest sens życia? Kim jest Bóg? Kim jestem? Kryzys wiary. Desakralizacja i dechrystianizacja. Cierpienie. Misja Kościoła. Po co spowiedź? I wiele innych pytań i zagadnień. Chcemy porozmawiać. Przyjdź i posłuchaj!

Zapraszamy młodzież i dorosłych na katechezy... w niedziele po Eucharystii o godz. o 12.30.


Spotkanie seniorów odbędzie się w środę 8 lutego. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy rozbieraniu dekoracji świątecznych i sprzątaniu kościoła. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę: było to 723£ oraz w formie GiftAid 713£. Kartą zebraliśmy 633£.


Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii niedzielnej zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Polecamy dwa nowe zimowe smaki smoothie: Zielone orzeźwienie oraz Czerwony detox.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

167 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page