top of page

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023


Nabożeństwa Czerwcowe do Serca Pana Jezusa w tygodniu na 15min przed rozpoczęciem wieczornej Eucharystii. W niedzielę o godz. 10.30.

W minioną sobotę 21 dzieci przyjęło I Komunię Świętą. Cieszymy się wraz z dziećmi i rodzicami. Zapraszamy do udziału w Eucharystiach dziękczynnych w Biały Tydzień. Msze z udziałem dzieci w poniedziałek, czwartek i piątek. Prosimy by przyjść w ubraniu komunijnym.


Młodzież zapraszamy na spotkanie z mamą bł. Carla Acutisa. Carl urodził się 3 maja 1991 roku w Londynie. Zmarł w opinii świętości mając zaledwie 15 lat. Carl ciężko chorując powiedział m.in.: „Cieszę się, że umieram ponieważ przeżyłem swoje życie nie marnując ani chwili ani nie czyniąc czegokolwiek, co nie podoba się Bogu”.

Spotkanie odbędzie się w angielskim kościele Farm Street Church (W1K 3AH) w środę 31 maja o godz. 19.30.

Zbiórka naszej młodzieży na Devonii o godz. 18.30 (pojedziemy razem metrem).


Narzeczonych pragnących zawrzeć sakramentalne małżeństwo zapraszamy na Kurs Przedmałżeński z poradnią małżeńską i z Dniem Skupienia. Rozpoczęcie w poniedziałek 29 maja o godz. 20.00. Zapisy przez stronę internetową naszej parafii.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca.


W czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.


W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 19.00 Eucharystia a po Uwielbienie Serca Pana Jezusa. W 1szy piątek miesiąca okazja od spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.


W pierwszą sobotę miesiąca, odpowiadając na wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.


W sobotę 10 czerwca Polska Misja Katolicka w Anglii i Wali wraz z Polską Macierzą Szkolną i Parafią Devonia organizują Wesoły Dzień Dziecka. W tym wydarzeniu co roku bierze udział kilka tysięcy Polaków. Konkursy, zabawy, zjeżdżalnie, grill i wiele innych atrakcji. Zapraszamy rodziny do tego wyjątkowego miejsca. Jak co roku poszukujemy wolontariuszy do organizacji tego wydarzenia. Wolontariusze mają zapewniony transport i wyżywienie. Szczegóły na naszej stronie internetowej bądź bezpośrednio u ks. Bogdana.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 821£ oraz w formie GiftAid 522£. Kartą zebraliśmy380£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

239 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page