top of page

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023


Nabożeństwa Czerwcowe do Serca Pana Jezusa w tygodniu na 15min przed rozpoczęciem wieczornej Eucharystii. W niedzielę o godz. 10.30.

W minioną sobotę 21 dzieci przyjęło I Komunię Świętą. Cieszymy się wraz z dziećmi i rodzicami. Zapraszamy do udziału w Eucharystiach dziękczynnych w Biały Tydzień. Msze z udziałem dzieci w poniedziałek, czwartek i piątek. Prosimy by przyjść w ubraniu komunijnym.


Młodzież zapraszamy na spotkanie z mamą bł. Carla Acutisa. Carl urodził się 3 maja 1991 roku w Londynie. Zmarł w opinii świętości mając zaledwie 15 lat. Carl ciężko chorując powiedział m.in.: „Cieszę się, że umieram ponieważ przeżyłem swoje życie nie marnując ani chwili ani nie czyniąc czegokolwiek, co nie podoba się Bogu”.

Spotkanie odbędzie się w angielskim kościele Farm Street Church (W1K 3AH) w środę 31 maja o godz. 19.30.

Zbiórka naszej młodzieży na Devonii o godz. 18.30 (pojedziemy razem metrem).


Narzeczonych pragnących zawrzeć sakramentalne małżeństwo zapraszamy na Kurs Przedmałżeński z poradnią małżeńską i z Dniem Skupienia. Rozpoczęcie w poniedziałek 29 maja o godz. 20.00. Zapisy przez stronę internetową naszej parafii.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca.


W czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.


W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 19.00 Eucharystia a po Uwielbienie Serca Pana Jezusa. W 1szy piątek miesiąca okazja od spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.


W pierwszą sobotę miesiąca, odpowiadając na wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.


W sobotę 10 czerwca Polska Misja Katolicka w Anglii i Wali wraz z Polską Macierzą Szkolną i Parafią Devonia organizują Wesoły Dzień Dziecka. W tym wydarzeniu co roku bierze udział kilka tysięcy Polaków. Konkursy, zabawy, zjeżdżalnie, grill i wiele innych atrakcji. Zapraszamy rodziny do tego wyjątkowego miejsca. Jak co roku poszukujemy wolontariuszy do organizacji tego wydarzenia. Wolontariusze mają zapewniony transport i wyżywienie. Szczegóły na naszej stronie internetowej bądź bezpośrednio u ks. Bogdana.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 821£ oraz w formie GiftAid 522£. Kartą zebraliśmy380£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

235 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page