top of page

Uroczystość Poświęcenia Kościoła 23.10.2022

Zaktualizowano: 23 paź 2022


Obchody liturgiczne tygodnia:

Piątek 28 października - Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza


Za tydzień II przeznaczona na Misje.

Dziś po wieczornej Eucharystii o 19.00 zapraszamy na Koncert Muzyczny poświęcony Maryi. Najpiękniejsze pieśni Maryjne w wykonaniu Agnieszki Pilewskiej i Jakuba Gawrysiaka. Wstęp wolny. Prosimy by na to wydarzenie zarezerwować sobie czas.


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki. Za zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi. Wypominki prosimy składać w kancelarii bądź w zakrystii po każdej niedzielnej Eucharystii. Wypominki za zmarłych można także złożyć przez naszą stronę internetową: www.devonia.org Dziękujemy za ofiary przy tej okazji złożone.


W sobotę 12 listopada na Devonii zapraszamy na XII Zaduszki Jazzowe. Bilety do nabycia na platformie Eventbrite. Szczegóły na plakacie. Ilość miejsc ograniczona


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 978£ oraz w formie GiftAid 602£. Na Fundusz Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1100£. Kartą zebraliśmy 268£. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmarła nasza wieloletnia parafianka śp. Danuta Sierek, przeżyła 71 lat.

Pogrzeb w poniedziałek 31 października o godz. 12.00

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

204 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page