top of page

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - 1 stycznia 2023


Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

Poniedziałek – 2 stycznia - Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

Wtorek – 3 stycznia - Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus

Piątek– 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Przypominamy, że uroczystość ta jest świętem nakazanym czyli jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii. W tym dniu także nabożeństwo przebłagalne za grzechy w minionym 2022 roku, rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 18.30. Po Mszy zapraszamy na wspólne kolędowanie przy szopce.

Niedziela – 8 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego


W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.

Kawiarnia i sklepik są nieczynne. Ponowne otwarcie za tydzień.


W niedziele 15 stycznia na godz. 15.00 zapraszamy na Eucharystię. Po Niej Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły Muzycznej w Londynie. Po Koncercie zapraszamy na parafialny opłatek do Sali pod kościołem.


Jeszcze raz z serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszego kościoła do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.


Z serca dziękujemy parafianom i gościom za troskę o utrzymane naszego kościoła. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

269 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page