top of page

XXVI Niedziela Zwykła (26.09.2021)

Obchody liturgiczne tygodnia:


Środa 29 września – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała Dziś także przy wyjściu zapowiadana II taca na Biuro Polskiej Misji Katolicką w Anglii i Walii Mamy nowy adres strony internetowej: www.devonia.org Na stronie internetowej naszej parafii znajdują się formularz zapisu do przygotowania do I Komunii Świętej. Przygotowujemy dzieci z rodzin, które są zapisane do parafii i uczęszczają na Mszę świętą niedzielną. Zapisujemy dzieci z rocznika 2013 i starsze. Zapisy do dzisiejszego wieczoru. Uroczyste rozpoczęcie okresu przygotowania do I Komunii Świętej nastąpi w niedziele 3 października podczas Mszy o godz. 12.30. Rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania w niedziele 10 października o godz. 15.00. Za tydzień także na Mszy o 12.30 rozpoczynamy grupy formacyjne dla dzieci. Zapraszamy kandydatów do służby ołtarza (ministranci) oraz zakładamy grupę formacyjną Dzieci Maryi. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.00 Eucharystia. Po Mszy Adoracja Krzyża Świętego. Zachęcamy by w tym dniu osoby będące w stanie łaski uświęcającej przyjęły Komunię Świętą wynagradzającą Sercu Jezusowemu za grzechy swoje i całego świata. W pierwszą sobotę miesiąca 2 października zapraszamy na Dzień Skupienia członków i sympatyków Wspólnoty Dwóch Serc Jezusa i Maryi. Zapraszamy także osoby, które pragną na nowo rozpalić w sobie iskrę wiary. Rozpoczęcie o godz. 10.00 rano. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie internetowej. W pierwszą sobotę miesiąca, odpowiadając na wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00. Zapraszamy na Kurs Aplha. Rozpocznie się on 11 października w poniedziałek o godz. 19.50. To Kurs, w którym uczestniczyło już ponad 24 milionów ludzi w 169 krajach świata. Wybrane tematy: Kim jest Jezus? Dlaczego Jezus umarł? Skąd mieć pewność co do swej wiary? Dlaczego i jak się modlić? Dlaczego i jak czytać Biblię? W jaki sposób Bóg nas prowadzi? Jak sprzeciwiać się złu? Czy Bóg dzisiaj uzdrawia? Dlaczego i jak mówić innym o Jezusie? A co z Kościołem? Rejestracja uczestników przez naszą stronę internetową do niedzieli 10 października. Także od 23 października Kurs przedmałżeński. Szczegóły na stronie internetowej. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku z racji kładzenia tynku na klatce schodowej zejście do Sali po kościołem będzie niemożliwe. Z tej racji także toalety będą zamknięte. Nieczynna będzie także kancelaria parafialna. Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod Aniołami”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie w trzech kolorach i inne frykasy. Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace, które są darem serca na rzecz naszej wspólnoty. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za troskę o utrzymanie Devonii. Przy wyjściu z kościoła można także złożyć ofiarę zbliżeniowo kartą płatniczą. Zachęcamy do składania ofiar w formie Gift Aid w kopertkach jak także przelewem na konto parafii. Deklaracje Gift Aid i szczegóły na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 827£ oraz w formie Gift Aid 1131£. Dziękujemy także rodzicom komunijnych dzieci za ofiarę na nasz kościół. Parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

86 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page