top of page

XXVI Niedziela Zwykła (26.09.2021)

Obchody liturgiczne tygodnia:


Środa 29 września – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała Dziś także przy wyjściu zapowiadana II taca na Biuro Polskiej Misji Katolicką w Anglii i Walii Mamy nowy adres strony internetowej: www.devonia.org Na stronie internetowej naszej parafii znajdują się formularz zapisu do przygotowania do I Komunii Świętej. Przygotowujemy dzieci z rodzin, które są zapisane do parafii i uczęszczają na Mszę świętą niedzielną. Zapisujemy dzieci z rocznika 2013 i starsze. Zapisy do dzisiejszego wieczoru. Uroczyste rozpoczęcie okresu przygotowania do I Komunii Świętej nastąpi w niedziele 3 października podczas Mszy o godz. 12.30. Rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania w niedziele 10 października o godz. 15.00. Za tydzień także na Mszy o 12.30 rozpoczynamy grupy formacyjne dla dzieci. Zapraszamy kandydatów do służby ołtarza (ministranci) oraz zakładamy grupę formacyjną Dzieci Maryi. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.00 Eucharystia. Po Mszy Adoracja Krzyża Świętego. Zachęcamy by w tym dniu osoby będące w stanie łaski uświęcającej przyjęły Komunię Świętą wynagradzającą Sercu Jezusowemu za grzechy swoje i całego świata. W pierwszą sobotę miesiąca 2 października zapraszamy na Dzień Skupienia członków i sympatyków Wspólnoty Dwóch Serc Jezusa i Maryi. Zapraszamy także osoby, które pragną na nowo rozpalić w sobie iskrę wiary. Rozpoczęcie o godz. 10.00 rano. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie internetowej. W pierwszą sobotę miesiąca, odpowiadając na wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00. Zapraszamy na Kurs Aplha. Rozpocznie się on 11 października w poniedziałek o godz. 19.50. To Kurs, w którym uczestniczyło już ponad 24 milionów ludzi w 169 krajach świata. Wybrane tematy: Kim jest Jezus? Dlaczego Jezus umarł? Skąd mieć pewność co do swej wiary? Dlaczego i jak się modlić? Dlaczego i jak czytać Biblię? W jaki sposób Bóg nas prowadzi? Jak sprzeciwiać się złu? Czy Bóg dzisiaj uzdrawia? Dlaczego i jak mówić innym o Jezusie? A co z Kościołem? Rejestracja uczestników przez naszą stronę internetową do niedzieli 10 października. Także od 23 października Kurs przedmałżeński. Szczegóły na stronie internetowej. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku z racji kładzenia tynku na klatce schodowej zejście do Sali po kościołem będzie niemożliwe. Z tej racji także toalety będą zamknięte. Nieczynna będzie także kancelaria parafialna. Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod Aniołami”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie w trzech kolorach i inne frykasy. Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace, które są darem serca na rzecz naszej wspólnoty. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za troskę o utrzymanie Devonii. Przy wyjściu z kościoła można także złożyć ofiarę zbliżeniowo kartą płatniczą. Zachęcamy do składania ofiar w formie Gift Aid w kopertkach jak także przelewem na konto parafii. Deklaracje Gift Aid i szczegóły na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 827£ oraz w formie Gift Aid 1131£. Dziękujemy także rodzicom komunijnych dzieci za ofiarę na nasz kościół. Parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

89 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page