top of page

Niedziela Zwykła XXVII 02.10.2022

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła


Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 4 października - Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Środa 5 października - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

Piątek 7 października– Wspomnienie NMP Różańcowej


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. Pragniemy by każdy różaniec w miesiącu październiku był ofiarowany w int pokoju na świecie oraz o nawrócenie serc dla tych, którzy pragną wojny.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek miesiąca.


W czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.


W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 19.00 Eucharystia a po nabożeństwo wynagradzające za grzechy. W 1szy piątek miesiąca okazja od spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.


8 października 2022, w sobotę, odbędzie się doroczna pielgrzymka polonijna do Walsingham pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Piotra Turzyńskiego, delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Emigracji. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Program na plakacie przy wyjściu z kościoła. Dojazd własny.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 880£ oraz w formie GiftAid 537£. Kartą zebraliśmy 420£. Na funkcjonowanie biura Polskiej Misji Katolickiej zabraliśmy 577£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

161 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page