top of page

Niedziela Zwykła XXVII 02.10.2022

Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła


Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 4 października - Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Środa 5 października - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

Piątek 7 października– Wspomnienie NMP Różańcowej


Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w wyjątkiem wtorku. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza Św. W niedzielę różaniec o godz. 10.30. Osoby pragnące włączyć się w dzieło Żywego Różańca prosimy o skontaktowanie się z panią Renatą Turrell. Pragniemy by każdy różaniec w miesiącu październiku był ofiarowany w int pokoju na świecie oraz o nawrócenie serc dla tych, którzy pragną wojny.


Młodzież zapraszamy na niedzielne Eucharystie o godz. 15.00. Po Mszy wspólne spotkanie.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek miesiąca.


W czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.


W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 19.00 Eucharystia a po nabożeństwo wynagradzające za grzechy. W 1szy piątek miesiąca okazja od spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.


8 października 2022, w sobotę, odbędzie się doroczna pielgrzymka polonijna do Walsingham pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Piotra Turzyńskiego, delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Emigracji. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Program na plakacie przy wyjściu z kościoła. Dojazd własny.


Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 880£ oraz w formie GiftAid 537£. Kartą zebraliśmy 420£. Na funkcjonowanie biura Polskiej Misji Katolickiej zabraliśmy 577£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

162 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page