top of page

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego oraz Niedziela Bożego Miłosierdzia 09.04 - 16.04.2023Na radosny czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, pragniemy wszystkim

Parafianom i Gościom życzyć obfitości Bożych łask.

Niech nasze życie, tak często przebiegające pod znakiem krzyża,

ujrzy radosny poranek Zmartwychwstania.

Niech Ten, który pokonał śmierć pokona również naszą słabość

i prowadzi do zjednoczenia z Sobą, Ojcem i Duchem Świętym.

Wasi Duszpasterze

Ks. Bogdan i ks. TomaszŚwiąteczne spotkanie Koła Seniora odbędzie się w Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek 14 kwietnia. Początek o godz. 10.30 Eucharystią, po Niej spotkanie w Sali pod kościołem.


Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Możemy zyskać odpust zupełny pod następującymi warunkami

Ø Stan łaski uświęcającej (jeśli jesteśmy w stanie grzechu ciężkiego – należy przystąpić do spowiedzi)

Ø Przyjęcie Komunii Świętej.

Ø Modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Papieża.

Ø Nawiedzenie kościoła i modlitwy: Ojcze nasz i Wierze w Boga Ojca, dodając pobożne wezwanie do Pana Jezusa Miłosiernego (np. “Jezu Miłosierny, ufam Tobie”).


Już teraz zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które poprowadzą Hubert Kowalski, Paweł Bębenek i Piotr Pałka. Warsztaty odbędą się w naszej parafii 13-14 maja, szczegóły co do ceny i zapisów na plakacie przed kościołem. Zaproszeni są wszyscy, dorośli i dzieci, lubiący śpiewać i grający na instrumentach, ale nie trzeba czytać nut! Prosimy o jak najszybsze zapisy, bo ilość miejsc jest ograniczona


Dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy za przygotowanie naszego Kościoła do przeżycia Świąt. Dziękujemy także za zebrane ofiary. Przy wyjściu z kościoła znajdują się statywy z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


349 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page