top of page

Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy - 04.06.2023


Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy

Serdecznie witamy w naszym gronie księży: ks. Franciszka Urmańskiego oraz ks. Karola Swatkowskiego. Już teraz z serca dziękujemy Im za pomoc w najbliższym miesiącu.


Obchody liturgiczne tygodnia

Poniedziałek 5 czerwca - Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz.

Uroczystość Bożego Ciała zgodnie z kalendarzem liturgicznym kościoła w Anglii i Walii będziemy obchodzić w następną niedziele.

Nabożeństwa Czerwcowe do Serca Pana Jezusa w tygodniu na 15min przed rozpoczęciem wieczornej Eucharystii. W niedzielę o godz. 10.30.


Spotkanie seniorów odbędzie się w czwartek 8 czerwca. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


W najbliższą sobotę 10 czerwca zapraszamy rodziny na Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall. Wszystkie konkursy, zabawy, zjeżdżalnie dla dzieci Gratis. Szczegóły i adres na plakacie przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom za pomoc w organizacji wydarzenia. Będziemy wdzięczni jeśli są jeszcze chętne osoby do pomocy o zgłoszenie się do dzisiejszego wieczora.


Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Dniach Młodych – ewangelizacyjnego spotkania młodzieży z polskich parafii w UK. Organizatorem jest Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii wraz z parafią w Slough. Zjazd młodzieży zaczyna się w piątek 7 lipca wieczorem i kończy się w niedzielę 9 lipca około południa. W programie odbędą się koncerty, spotkania, modlitwy. Koniecznie są namioty (dwie noce). Zaproszenie kierujemy szczególnie do tegorocznej młodzieży, ale i starszych.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 1091£ oraz w formie GiftAid 447£. Kartą zebraliśmy 170£. Na Fundację Jan Pawła zebraliśmy 640£ Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


237 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page