top of page

Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy - 04.06.2023


Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy

Serdecznie witamy w naszym gronie księży: ks. Franciszka Urmańskiego oraz ks. Karola Swatkowskiego. Już teraz z serca dziękujemy Im za pomoc w najbliższym miesiącu.


Obchody liturgiczne tygodnia

Poniedziałek 5 czerwca - Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz.

Uroczystość Bożego Ciała zgodnie z kalendarzem liturgicznym kościoła w Anglii i Walii będziemy obchodzić w następną niedziele.

Nabożeństwa Czerwcowe do Serca Pana Jezusa w tygodniu na 15min przed rozpoczęciem wieczornej Eucharystii. W niedzielę o godz. 10.30.


Spotkanie seniorów odbędzie się w czwartek 8 czerwca. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


W najbliższą sobotę 10 czerwca zapraszamy rodziny na Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall. Wszystkie konkursy, zabawy, zjeżdżalnie dla dzieci Gratis. Szczegóły i adres na plakacie przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom za pomoc w organizacji wydarzenia. Będziemy wdzięczni jeśli są jeszcze chętne osoby do pomocy o zgłoszenie się do dzisiejszego wieczora.


Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Dniach Młodych – ewangelizacyjnego spotkania młodzieży z polskich parafii w UK. Organizatorem jest Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii wraz z parafią w Slough. Zjazd młodzieży zaczyna się w piątek 7 lipca wieczorem i kończy się w niedzielę 9 lipca około południa. W programie odbędą się koncerty, spotkania, modlitwy. Koniecznie są namioty (dwie noce). Zaproszenie kierujemy szczególnie do tegorocznej młodzieży, ale i starszych.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 1091£ oraz w formie GiftAid 447£. Kartą zebraliśmy 170£. Na Fundację Jan Pawła zebraliśmy 640£ Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.


238 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page