top of page

Niedziela Chrztu Pańskiego (09.01.2022)


Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego


Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły. Potrwa on do wtorku przed Środą Popielcową.


Zapraszamy do modlitwy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocny. Nowenna co tydzień w środy po wieczornej Eucharystii. Nowenna będzie połączona z modlitwą o ustanie pandemii.


Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy. Dziś Noworoczna promocja - 10% zniżki na książki i dewocjonalia. Na kalendarze na rok 2022 20% upustu. Zapraszamy także na ciepłą zupę. Cały dochód z kawiarni i sklepku przeznaczony jest na opłacenie bieżących rachunków i jak prac remontowych kościoła. Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 632£ oraz w formie Gift Aid 715£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Najbliższe spotkanie naszych seniorów dobędzie się w środę 19 stycznia. Eucharystia o godz. 10.30. Po Mszy spotkanie opłatkowe w Sali pod kościołem.


Ktoś powiedział, że Małżeństwo jest jak wino. Czasem można je pić tylko wtedy, gdy jest bardzo młode, bo potem kwaśnieje i staje się coraz gorsze. A czasami zdarza się, że gdy jest młode, jest okropne, za to z upływem lat robi się wspaniałe. Co robić by małżeństwo zawsze było niczym wyborne wino? Tak naprawdę jakie ono będzie w ogromnym stopniu zależy od nas.

Zapraszamy pary na „Randkę z dobrym słowem” - Siedem spotkań

Tematy jakie chcemy poruszyć to Wzmocnienie więzi, Sztuka komunikacji, Rozwiązywanie konfliktów, Moc przebaczenia, Wpływ rodziny -przeszłość i teraźniejszość, Relacja seksualna, Miłość w działaniu. Kiedy? W niedziele od 6 lutego, po Eucharystii o godz. 15.00. Ilość miejsc ograniczona. Mamy przygotowanych 30 stolików dla 30 par. Na Kurs zapraszamy zarówno pary sakramentalne jak i niesakramentalne.

Zapisy na naszej stronie internetowej w zakładce sakramenty/małżeństwo.


W naszej parafii także Kurs przedmałżeński - od soboty 5 marca. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej.

Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

128 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page