top of page

IV Niedziela Zwykła (30.01.2022)


Obchody liturgiczne tygodnia:

Środa 2 lutego - Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu błogosławimy gromnice.

Także w środę spotkanie Koła Seniora. Eucharystia o godz. 10.30. Po Mszy spotkanie w Sali pod kościołem.


W najbliższy poniedziałek chcemy zdemontować ozdoby bożonarodzeniowe. Bardzo prosimy o pomoc. Mniejsze prace rozpoczniemy o godz. 9.00 – potrzebujemy trzy osoby do pomocy. Po wieczornej Eucharystii czeka nas przede wszystkim wyniesienie wielkiej choinki – tu potrzebujemy kilku panów. Osoby pragnące pomóc prosimy o wpisanie się na listę w kawiarni u Pani Renaty.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne.

W I czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie. W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa.

O godz. 19.00 Eucharystia a po Wspólna modlitwa Uwielbienia Serca Jezusowego. Pamiętajmy o Komunii wynagradzającej Sercu Pana Jezusa. W pierwszy piątek miesiąca okazja od spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.

W sobotę po pierwszym piątku miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.


Już od przyszłej niedzieli po Eucharystii o godz. 15.00. zapraszamy pary na „Randkę” - Siedem spotkań. Tematy jakie chcemy poruszyć to Wzmocnienie więzi, Sztuka komunikacji, Rozwiązywanie konfliktów, Moc przebaczenia, Wpływ rodziny -przeszłość i teraźniejszość, Relacja seksualna, Miłość w działaniu. Ilość miejsc ograniczona. Mamy przygotowanych 30 stolików dla 30 par. Na Kurs zapraszamy zarówno pary sakramentalne jak i niesakramentalne.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy Zapraszamy także na ciepłą zupę. Cały dochód z kawiarni i sklepku przeznaczony jest na opłacenie bieżących rachunków i jak prac remontowych kościoła. Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 903£ oraz w formie Gift Aid 588£.

Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących

przez Serce Maryi.


189 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page