top of page

IV Niedziela Zwykła 29.01.2023


IV Niedziela Zwykła

Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko

Czwartek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu błogosławimy gromnice.

W najbliższy wtorek chcemy zdemontować ozdoby bożonarodzeniowe. Bardzo prosimy o pomoc. Mniejsze prace rozpoczniemy o godz. 9.00 – potrzebujemy dwie osoby do pomocy. O godz. 18.00 czeka nas przede wszystkim wyniesienie wielkiej choinki i posprzątanie kościoła. Osoby pragnące pomóc prosimy o wpisanie się na listę w kawiarni.


W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne.

W I czwartek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie. W pierwszy piątek miesiąca pragniemy uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 19.00 Eucharystia a po Wspólna modlitwa Uwielbienia Serca Jezusowego. Pamiętajmy o Komunii wynagradzającej Sercu Pana Jezusa. W pierwszy piątek miesiąca okazja od spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 17.00.


Jaki jest sens życia? Kim jest Bóg? Kim jestem? Kryzys wiary. Desakralizacja i dechrystianizacja. Cierpienie. Misja Kościoła. Po co spowiedź? I wiele innych pytań i zagadnień. Chcemy porozmawiać. Przyjdź i posłuchaj!

Zapraszamy młodzież i dorosłych na katechezy... w niedziele po Eucharystii o godz. o 12.30.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 765£ oraz w formie GiftAid 770£. Kartą zebraliśmy 274£.


Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Polecamy dwa nowe zimowe smaki smoothie: Zielone orzeźwienie oraz Czerwony detox.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

285 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page