top of page

III Niedziela Zwykła (23.01.2022)
Zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy Zapraszamy także na ciepłą zupę. Cały dochód z kawiarni i sklepku przeznaczony jest na opłacenie bieżących rachunków i jak prac remontowych kościoła. Dziś z racji Niedzieli Słowa Bożego w naszej księgarni promocja: na każde Pismo Święte zniżka 15%. Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę, było to 854£ oraz w formie Gift Aid 522£.

Przy wyjściu z kościoła znajduje się statyw z czytnikiem. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Bycie parą przypomina bycie studnią, z której codziennie czerpie się wiadra wody. Każda studnia, która orzeźwia innych, musi mieć swoje własne źródła orzeźwienia. Jednym ze sposób podtrzymywania intymności w związku jest randkowanie.


Zapraszamy pary na „Randkę z dobrym słowem” - Siedem spotkań

Tematy jakie chcemy poruszyć to Wzmocnienie więzi, Sztuka komunikacji, Rozwiązywanie konfliktów, Moc przebaczenia, Wpływ rodziny -przeszłość i teraźniejszość, Relacja seksualna, Miłość w działaniu. Kiedy? W niedziele od 6 lutego, po Eucharystii o godz. 15.00. Ilość miejsc ograniczona. Mamy przygotowanych 30 stolików dla 30 par. Na Kurs zapraszamy zarówno pary sakramentalne jak i niesakramentalne.


Zapisy na naszej stronie internetowej w zakładce sakramenty/małżeństwo.


W naszej parafii także Kurs przedmałżeński - od soboty 5 marca. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

x

83 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page