top of page

II Niedziela Zwykła 15.01.2023


Dzisiaj II Niedziela Zwykła

W niedziele 15 stycznia na godz. 15.00 zapraszamy na Eucharystię. Po Niej Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły Muzycznej w Londynie. Po Koncercie zapraszamy na parafialny, wspólnotowy opłatek do Sali pod kościołem.


Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 17 stycznia – Wspomnienie św. Antoniego, opata

Czwartek 19 stycznia – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

Sobota 21 stycznia – Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.


Spotkanie opłatkowe seniorów odbędzie się w czwartek 19 stycznia. O godzinie 10.30 – Eucharystia, a po niej spotkanie w sali pod kościołem.


Czuwanie modlitewne przez wstawiennictwo o. Pio w czwartek 19 stycznia, o 18.30 różaniec, 19.00 Eucharystia wraz z konferencją, 20.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z uczczeniem relikwii o. Pio.


Za tydzień w niedziele 22 stycznia po Mszy świętej o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę było to 1136£ oraz w formie GiftAid 649£. Kartą zebraliśmy 352£.


Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy.

Polecamy dwa nowe zimowe smaki smoothie: Zielone orzeźwienie oraz Czerwony detox.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

98 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page