top of page

Święto Przemienienia Pańskiego 06.08.2023Obchody liturgiczne tygodnia:

Wtorek 8 sierpnia – Wspomnienie św. Dominika

Środa 9 sierpnia – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża Dz. I Męcz., Patronki Europy

Czwartek 10 sierpnia Święto św. Wawrzyńca


Na czas miesięcy wakacyjnych w niedziele będą cztery Eucharystie - o godz. 9.00, 11.00, 12.30 oraz 19.00.


Zapisy do przygotowania do I Komunii świętej oraz do bierzmowania rozpoczną się we wrześniu i potrwają dwa tygodnie. Szczegóły na naszej stronie internetowej


Zapraszamy na jednodniową autokarową Pielgrzymkę do Aylesford w Niedzielę 3 września 2023. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła. Cena w dwie strony 20£. Bilety na nabycia w kancelarii parafialnej, online przez stronę Evetbrite (kod QR na plakacie) bądź sklepiku parafialnym.


Z serca dziękujemy wolontariuszom za wszelkie prace. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę. Zebraliśmy 999,50 £ oraz w formie GiftAid 430,50£. Kartą zebraliśmy 457£. Przy wyjściu z kościoła znajduje się statywy z czytnikami. Można tam złożyć ofiarę kartą płatniczą, można to także uczynić bezpośrednio z naszej strony internetowej. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na odnowienie podłogi w kościele.


Po Eucharystii zapraszamy do naszej księgarni i kawiarni „Pod skrzydłami Aniołów”. W kawiarni kawa, herbata, czekolada, domowe ciasta, smoothie inne frykasy. Od dzisiejszej niedzieli przez kolejny miesiąc z powodu urlopów nasza restauracja będzie nieczynna.


Jeszcze raz z serca dziękujemy parafianom za dar wolontariatu na rzecz naszej wspólnoty. Jest to ogromny wkład w utrzymanie Devonii.


Wszystkim parafianom oraz gościom życzymy obfitości łask Bożych płynących przez Serce Maryi.

268 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page